Mapa strony

WYNIKI DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem polkowickiej młodzieży. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych meczów:

 

Klasa Okręgowa Juniorów Starszych:

Podopieczni Waldemara Jedynaka rozgromili na wyjeździe 10:2 Chojnowiankę Chojnów. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Szymik (4 gole), Niemasz (2 gole), Michalak (2 gole), Kochman i Jurak. Spotkanie rozegrano w ramach 12. kolejki Klasy Okręgowej Juniorów Starszych. Zielono-czarni w 11 meczach zdobyli maksymalną ilość punktów i wielkimi krokami zbliżają się do awansu do Ligi Dolnośląskiej Juniorów.

Skład KS Polkowice: Bosacki – Trawicki(Grzegorzewski),Rytkowski, Dybizbański, Karpiński(Bekieszczuk) -Kochman, Drążek, Szymik, Niemasz – Michalak, Jurak.

Klasa Okręgowa Młodzików:

Polkowiccy młodzicy pokonali 2:1 Amico Lubin. Gole dla zielono-czarnych strzelali: Bartosz Gąska oraz Kamil Grygiel.

Przez całe spotkanie nasi młodzicy dyktowali warunki gry. To polkowiczanie byli stroną przeważającą i zasłużenie zainkasowali komplet punktów. Pierwszy gol w meczu padł już w 27. minucie. Wówczas podanie od Jakuba Besso doskonale wykorzystał Bartosz Gąska i jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. Tuż przed przerwą polkowiczanie ponownie zdobyli bramkę, a jej autorem był Kamil Grygiel. Mimo kilku dogodnych sytuacji polkowiczanie tego dnia nie zdołali zdobyć trzeciej bramki. Po zmianie stron goście z Lubina przeprowadzili jedną z nielicznych akcji, po której padła bramka. Ostatecznie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem 2:1 dla KS Polkowice. – Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny. Przez całe spotkanie zespół grał konsekwentnie i realizował założenia taktyczne. Strzeliliśmy ładne bramki i cieszymy się, że trzy punkty zostały w Polkowicach – mówił po meczu Krzysztof Wadas, trener KS Polkowice. Warte podkreślenia jest to, że w meczu każdy z zawodników otrzymał szanse zagrania kilku minut, co dla niektórych było debiutem w rozgrywkach ligowych.

Skład KS Polkowice: Kwiecień, Malik, Rzepa, Turek, Bunkiewicz, Gąska, Grygiel (Kpt.), Morawski, Wilczyk, Staniecki, Cyran, Nalichowski, Pośpiech, Kosińska, Kowalski, Kuriata, Mazurkiewicz, Słowik, Mielczarek, Bresso.

 

POZOSTAŁE WYNIKI:

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych:

KS Polkowice – Lechia Dzierżoniów 3:0
Trenerem drużyny jest Hubert Urbański.
Klasa Okręgowa Trampkarzy:

KS Polkowice – Amico Lubin 2:2
Trenerem drużyny jest Andrzej Wójcik.