Mapa strony

WYNIKI DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem polkowickiej młodzieży. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych meczów:

 

Klasa Okręgowa Młodzików:
Polkowiccy młodzicy bezbramkowo zremisowali na swoim stadionie z Konfeksem Legnica. Spotkanie toczyło się w szybkim tempie. Mimo kilku dogodnych sytuacji dla podopiecznych Krzysztofa Wadasa, piłka nie znalazła drogi do siatki rywala. Warte podkreślenia jest to, że w tym spotkaniu o punkty nie było łatwo, bowiem zielono-czarni grali z liderem.

 

Skład KS Polkowice: Nalichowski – Bunkiewicz, Kołodziej, Turek, Malijk, Rzepa, Kwiecień, Grygiel, Morawski, Wilczyk, Staniecki, Kowalski, Mielczarek, Cyran, Bresso, Mazurkiewicz

 

Klasa Okręgowa Trampkarzy:
Podopieczni Andrzeja Wójcika ulegli 0:2 Konfeksowi Legnica. Mimo znacznej przewagi KS Polkowice, tego dnia lepsi okazali się goście, którzy potrafili swoje okazje zamienić na gole. W pierwszej połowie zielono-czarni powinni wyjść na prowadzenie. Niestety Grzegorz Lasek nie wykorzystał sytuacji „sam na sam”. W kolejnych minutach sędzia podyktował rzut karny dla KS Polkowice. I tym razem pech nie opuścił naszej drużyny, bowiem bramkarz z Legnicy stanął na wysokości zadania i pewnie wybronił jedenastkę. Jak mówi stare piłkarskie porzekadło – niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak było i w tym meczu. Drużyna gości przeprowadziła dwie kluczowe akcje, po których padły bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Konfesku Legnica. – To był wyrównany mecz. Na tle lidera wypadliśmy bardzo obiecująco, co napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Przez większość pojedynku byliśmy zespołem lepszym. Brak skuteczności sprawił, że Konfeks wyjechał z Polkowic z 3 punktami. Dziękuję swoim zawodnikom za walkę i zaangażowanie w meczu – mówił Andrzej Wójcik, trener trampkarzy w KS Polkowice.
Skład KS Polkowice – Kopaniecki, Kowal, Szatkowski, Krawczyk, Budziński, Zgała, Malinowski, Czajka, Olszewski, Lasek, Kostek, Pieprzyk, Bieniek , Krzysiek.


Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych:

Podopieczni Huberta Urbańskiego przegrali na swoim stadionie 2:3 z Miedzią Legnica. Spotkanie toczyło się na wyrównanym poziomie. Niestety zabrakło piłkarskiego szczęścia nie tylko przy wykończeniu akcji, ale i wykonywaniu rzutu karnego. W następnej kolejce polkowiczanie zmierzą się z MKS Oława. Spotkanie odbędzie się na stadionie lekkoatletycznym w Polkowicach o godz. 13.
Pozostałe wyniki:

Liga Dolnośląska Trampkarzy:
KS Polkowice – Chrobry Głogów 7:1
Trenerem zespołu jest Jacek Masiczak.
Liga Dolnośląska Młodzików:
KS Polkowice
– Chrobry Głogów 2:3
Trenerem zespołu jest Konrad Janczak