Wyniki drużyn młodzieżowych

Występujący w rozgrywkach Klasy Okręgowej Młodzików piłkarze KS Polkowice zmierzyli się na wyjeździe z miejscową Prochowiczanką.

Spotkanie było typowym meczem walki, a większość akcji rozgrywano w środkowej strefie boiska. Już w 13 minucie gospodarze objęli prowadzenie. 3 minuty później polkowiczanie po bramce Kamila Grygiela doprowadzili do remisu. W całym meczu sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo i do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Prochowiczanka – KS Polkowice 1:1

Skład: Krystecki, Bunkiewicz, Turek, Rzepa, Malik, Kowalski, Nalichowski, Grygiel, Morawski, Staniecki, Kuriata, Kwiecień, Mielczarek, Bresso, Kuczyński, Mazurkiewicz

Liga Turniejowa Orlików.

Podopieczni Juliusza Ciosa zajęli piąte miejsce w turnieju w Ścinawie. W zawodach wzięły udział także: Iskra Kochlice, Krokus Kwiatkowice, Odra Ścinawa, Prochowiczanka Prochowice, Sparta Parszowice i Orkan Szczedrzykowice.
Moi chłopcy zagrali bardzo przeciętne zawody. Takie błędy, jakie popełniliśmy na boisku w Ścinawie nie mogą powtórzyć się w przyszłym sezonie. Od rundy jesiennej zespół grać będzie już w Klasie Okręgowej Młodzików – powiedział trener Juliusz Cios.
Liga Turniejowa Żaków.

Młodzi piłkarze KS Polkowice zajęli wysokie 2. miejsce podczas rozegranego w Przemkowie turnieju Żaków. Podopieczni trenerów Zbigniewa Rączki i Bartłomieja Majewskiego pokonali Spartę Przedmoście 3:0, Zamet Przemków 1:0, Arkon II Przemków 2:0, zremisowali z Arkonem I Przemków 1:1 i przegrali ze zwycięzcą turnieju Zagłębiem Lubin 1:3. 5 goli dla naszej drużyny strzelił Gracjan Kisiecki, 2 Bartosz Koszełowicz i 1 Michał Pachura.

Liga Okręgowa Juniorów Starszych

Wysokie zwycięstwo ligowe odnieśli juniorzy starsi KS Polkowice. W 19. kolejce rozgrywek podopieczni Waldemara Jedynaka pokonali u siebie Prochowiczankę Prochowice 7:1, prowadząc do przerwy 4:1. Po 2 bramki dla naszego zespołu zdobyli: Michalak i Bekieszczuk, po 1 Trawicki, Dybizbański, Grzegorzewski.

KS Polkowice: Bosacki- Karpiński, Rytkowski,Trawicki, Bekieszczuk – Grzegorzewski, Dybizbański, Sikorski, Surożyński (Bogatko) – Pietruszka, Michalak