Wygrany sparing trampkarzy

Udanie zaprezentowali się nasi młodzi piłkarze podczas sparingu rozegranego w Ludźmierzu. Zespół KS-u pokonał Odrę Opole 5:3.

 

Przebywający na zgrupowaniu w Poroninie piłkarze KS-u Polkowice z rocznika 2001 rozegrali spotkanie kontrolne z drużyną opolskiej Odry. Pojedynek był rozgrywany w ekstremalnych warunkach pogodowych. Woda zalegała na 85 procentach boiska i można powiedzieć, że przypominało to bardziej piłkę wodną niż futbol. Zespoły grały dwa razy po 35 min. Podopieczni Bartłomieja Osiadłego zagrali dobre zawody i realizowali założenia trenera. Efektem była zdobycz bramkowa. Wynik spotkanie otworzył w 4 min. Patryk Morawski, a w 10 min. na 2:0 podwyższył Emanuel Wilczyk. Po zmianie stron zielono-czarni jeszcze trzykrotnie umieścili futbolówkę w bramce Odry, a na listę strzelców wpisali się kolejno: Adrian Januszko oraz ponownie Morawski i Wilczyk. Ostatecznie Polkowiczanie pokonali Odrę Opole 5:3.

 

KS Polkowice: Sebastian Podstawek – Adrian Malik, Michał Turek, Łukasz Chyb, Mateusz Bunkiewicz, Michał Mielczarek, Patryk Morawski, Oskar Kwiecień, Kamil Grygiel, Emanuel Wilczyk, Adrian Januszko.
Grali również: Adrian Krystecki, Kamil Kuriata, Jakub Bresso, Gracjan Cyran.