Wygrany sparing seniorów

Przygotowujący się do rozgrywek ligowych piłkarze KS-u Polkowice pokonali w meczu sparingowym A klasowy Płomień Radwanice 6:0. Był to pierwszy mecz kontrolny naszego zespołu w przerwie zimowej.

Korzystając z dobrej pogody podopieczni trenera Zbigniewa Mandziejewicza rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Zespół został gruntownie przebudowany. W drużynie, która grać będzie w Klasie Okręgowej zobaczyliśmy m.in. Dawida Wacławczyka, Macieja Bancewicza i Karola Fryzowicza. Meczu z Płomieniem rozegrano na sztucznej płycie w Głogowie. Wprawdzie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to w drugiej odsłonie nasi piłkarze urządzili sobie ostre strzelanie. Wynik meczu otworzył Wacławczyk. Na 2:0 podwyższył Pietruszka, a na 3:0 Bancewicz. Kolejne gole były tylko kwestią czasu. Po jednej bramce dołożyli ponownie Pietruszka oraz Fryzowicz. W końcówce padł kolejny gol dla KS-u po samobójczym uderzeniu zawodnika z Radwanic. Ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną zielono-czarnych 6:0.

KS Polkowice – Płomień Radwanice 6:0 (0:0)

Bramki: Wacławczyk, Pietruszka 2, Bancewicz, Fryzowicz.

KS Polkowice: Janczak – Stępień, Wacławczyk, Trawicki (46 Wieczorek), Karpiński, Fryzowicz, Sworacki, Zawadzki (46 Cios), Nowakowski (46 Pietruszka), Bancewicz, Kochman.