Wygrany sparing młodzików

Przygotowujący się do rozgrywek rundy wiosennej w Dolnośląskiej Lidze Młodzików zespół KS Polkowice z rocznika 2001 zmierzył się z Miedzią Legnica. Pojedynek zakończył się wygrana naszego zespołu 2:1.

Mecz rozegrany w Legnicy stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele dogodnych sytuacji podbramkowych. Pierwsze dwadzieścia minut to przewaga KS-u, później do głosu zaczęli dochodzić miejscowi. Do przerwy było 0:0. W drugiej połowie początkowo więcej z gry mieli rywale, którzy w zamieszaniu pod bramką naszego zespołu, po stałym fragmencie gry objęli prowadzenie. Mimo utraty gola polkowiczanie nie złożyli broni i po wyprowadzeniu dwóch szybkich ataków w odstępie trzech minut, wyszli na prowadzenie. Do bramki rywala trafili Mielczarek i Morawski. W Legnicy zielono-czarni pokonali miejscowy zespół Miedzi 2:1. Rozgrywki ligowe rundy wiosennej KS Polkowice zainauguruje w najbliższą sobotę wyjazdowym meczem z Lechią Dzierżoniów.

KS Polkowice: Krystecki, Angulski – Nalichowski, Turek, Malik, Mielczarek, Grygiel, Wilczyk, Zając, Morawski, Kowalski, Kwiecień, Nikiforuk, Kołodziej, Bresso