Wygrany sparing KGHM ZANAM

W swoim pierwszym tegorocznym sparingu piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali w Grodzisku Wielkopolskim trzecioligową Polonię Środa Wlkp. 2:1. Bramki dla podopiecznych trenera Jarosława Pedryca zdobyli Karol Fryzowicz i Maciej Bancewicz.

ks

Po dwóch tygodniach treningu piłkarze z Polkowic rozegrali pierwszy sparing. Rywalem była trzecioligowa Polonia Środa Wlkp. Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Grodzisku Wielkopolskim. Pojedynek rozpoczął się od prowadzenia gości, którzy w 10 min. trafili do bramki Jacka Sajaka. 8 minut później indywidualną akcję przeprowadził Maciej Bancewicz. Zagrał na skrzydło do Karola Fryzowicza, a ten plasowanym strzałem umieścił futbolówkę w bramce Polonii. Tuż przed przerwą polkowiczanie wyszli na prowadzenie. Radosław Karpiński wrzucił piłkę w pole karne do Macieja Bancewicza, a pomocnik zielono-czarnych nie miał żadnych problemów z pokonaniem bramkarza rywali. Po 45 min. KGHM ZANAM prowadził 2:1. W drugiej części trener Pedryc dokonał kilku roszad. Szansę występu na murawie dostali dublerzy. Bramki jednak nie padły. W Grodzisku Wlkp. polkowiczanie pokonali Polonię Środa Wielkopolska 2:1.

KGHM ZANAM Polkowice – Polonia Środa Wlkp. 2:1 (2:1)
Bramki dla KGHM ZANAM: Fryzowicz 18, Bancewicz 42

KGHM ZANAM Polkowice:
I połowa: Sajak – Zawadzki, Wacławczyk, Sworacki, Karpiński, Fryzowicz, zawodnik testowany, Szuszkiewicz, Bancewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

II połowa: Kopaniecki – Dziedzina, Wacławczyk, Kasiński, Magdziak, Kucharuk, Galas, Karmelita, Rybarczyk, Surożyński, Tański.