Wygrany sparing juniorów

W meczu sparingowym rozegranym na sztucznej murawie w Lubinie juniorzy starsi KS Polkowice pokonali swoich rówieśników z Odry Opole 4: 1.Oba zespoły zaprezentowały się z dobrej strony, a wynik był sprawą otwartą do końcowego gwizdka sędziego.

70

Polkowiczanie utrzymują dobre relacje z drużyną Odry stąd kolejny sparing z tym zespołem. Latem podopieczni trenera Andrzeja Wójcika przegrali w Opolu 1:3, tym razem odnieśli pewne zwycięstwo, chociaż długo nic nie wskazywało na to że mecz ułoży się po naszej myśli. Ciekawe zespołowe akcje oraz wiele sytuacji podbramkowych to, krótka charakterystyka tego spotkania. Po pierwszych 45 minutach, w których nasz zespól stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola było 0:0. W drugiej części meczu to Odra objęła prowadzenie, po błędzie w ustawieniu obronnym. Podopieczni trenera Wójcika zareagowali niemal natychmiast doprowadzając do wyrównania, a kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Ostatecznie KS Polkowice pokonał Odrę 4:1.

Jestem zadowolony z pełnej frekwencji na zawodach. Miałem praktycznie pełny skład. Zabrakło jedynie wracającego po kontuzji Dawida Świdwy oraz Tomasza Góreckiego. Mam nadzieję, że zagrają już w kolejnym sparingu z Erzgebirge Aue – podsumował spotkanie trener Wójcik.

KS Polkowice – Odra Opole 4:1 (0:0)
Bramki dla KS: Konefał 2, Tański,sam.

KS Polkowice: Kopaniecki, Wasieńko, Żywakowski, Tkaczyk, Frankowski, Tański, Białocerkiewicz, Leśniewski, Suchora, Konefał, Żurkowski, Jankowski, Olszewski, Sołtys, Węgielski.

Galeria zdjęć