Wygrana z Zawiszą

Piłkarze KS Polkowice pokonali Zawiszę Bydgoszcz 1:0. Jedynego gola dla podopiecznych Janusza Kubota zdobył Mariusz Szuszkiewicz. Spotkanie kontrolne odbyło się w Buczu.

Od zwycięstwa z ekstraklasowym Zawiszą Bydgoszcz zespół KS Polkowice rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Gol na wagę zwycięstwa padł w 49. minucie. Wówczas po groźnej akcji podopiecznych Janusza Kubota ostatni piłki dotknął Mariusz Szuszkiewicz i było 1:0. Po niespełna pięciu minutach ten sam zawodnik mógł ponownie wpisać się na listę strzelców, ale zmarnował dogodną sytuację. W tym meczu więcej bramek nie padło. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla KS Polkowice. Przypominamy, że od piątku (5.07) zespół KS Polkowice przebywa na zgrupowaniu w Grodzisku Wlkp. Zielono-czarni rozegrają jeszcze co najmniej dwa mecze kontrolne – z Lechią Zielona Góra oraz Obrą Kościan. Być może zmierzą się również z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Zniczem Pruszków. – Jesteśmy w trakcie rozmów z tymi zespołami. Mam nadzieję, że w trakcie obozu rozegramy jak największą ilość spotkań – mówi Piotr Wójcik, kierownik I zespołu KS Polkowice.

Skład KS Polkowice:
I połowa: Primel – Bartków, Darda, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ałdaś, Karmelita, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Fryzowicz, zawodnik testowany.

II połowa: Kazimierczak – zawodnik testowany, Wacławczyk, Kucharzak, Krysian, Bancewicz, zawodnik testowany, Sołtyński, zawodnik testowany, Szuszkiewicz, Kochman, Drzazga, zawodnik testowany.