Wygrana z Zametem

W 17 kolejce Klasy Okręgowej Seniorów piłkarze KS Polkowice pokonali Zamet Przemków 5:1. Trzy bramki dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Drzazga.

Po wygranej w meczu wyjazdowym z Mewą Kunice tym razem piłkarze KS-u zagrali przed własną publicznością. Rywalem zielono-czarnych był Zamet Przemków. Pojedynek od samego początku należał do gospodarzy, którzy przewyższali rywala piłkarsko. Już w 9 min. wynik meczu otworzył Krzysztof Drzazga. Ten sam zawodnik 7 minut później podwyższył na 2:0. Polkowiczanie nie spoczęli jednak na laurach i nadal szturmowali bramkę przyjezdnych. Po jednej z akcji w polu karnym gości sfaulowany został Drzazga i sędzia wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się Mariusz Szuszkiewicz. Tuż przed przerwą bramkę do szatni dla KS-u zdobył Drzazga i po 45 minutach nasi prowadzili 4:0. Druga odsłona rozpoczęła się od pięknego uderzenia z dystansu Macieja Bancewicza. Popularny „Bancu” nie dał golkiperowi Zametu żadnych szans i zrobiło się 5:0. Honorową bramkę dla gości zdobył w 80 min. Damian Jankowski. W Polkowicach miejscowy KS rozgromił Zamet Przemków 5:1.

KS Polkowice – Zamet Przemków 5:1 (4:0)

Bramki dla KS: Drzazga 9, 16, 45, Szuszkiewicz 35k., Bancewicz 57
Bramka dla Zametu: Jankowski 80

KS Polkowice: Szymański – Szymik, Sworacki, Stępień, Karpiński (70 Wieczorek), Drzazga (62 Tórz), Bancewicz (75 Cios), Sikorski (46 Zawadzki), Wacławczyk, Fryzowicz, Szuszkiewicz (66 Nowakowski)

Zamet Przemków: Koźmiak – Tkaczyk, Gągorowski (46 Muszyński), Drabik, Kawecki, Żuchowski (66 Dukaczewski), B. Drabik, Sykuła (70 Matwiejów), Bury (74 Puzio), Piech, Wilkowski (62 Jankowski)