Wygrana z Górnikiem

Podopieczni Adama Buczka pokonali 3:0 Górnika Wałbrzych. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Rafał Darda, Mariusz Szuszkiewicz i Szymon Sołtyński. Spotkanie kontrolne zostało rozegrane na sztucznej płycie w Głogowie.

Wszystkie bramki w meczu padły dopiero po zmianie stron. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Rafał Darda, który doskonale wykorzystał zamieszanie w polu karnym Górnika i pewnie skierował piłkę do siatki rywala. Po niespełna kwadransie polkowiczanie zdobyli drugą bramkę. Akcję zainicjował Maciej Bancewicz, który wypatrzył wychodzącego na czystą pozycję Wojciecha Juraka. Popularny „Juri” dograł do Mariusza Szuszkiewicza i bramkarz z Wałbrzycha ponownie musiał wyjmować futbolówkę ze swojej bramki. W 77. minucie Szymon Sołtyński ustalił wynik meczu na 3:0. – Wygraliśmy drugi sparing w okresie przygotowawczym. Wszyscy zawodnicy dostali szansę gry. Jestem zadowolony z poszczególnych elementów, które stale doskonalimy podczas zajęć treningowych. To kolejny mecz, w którym nie straciliśmy bramki. Przed nami jeszcze kilka gier kontrolnych. Mam nadzieję, że w najbliższym meczu z MKS Kluczbork ponownie zaprezentujemy się z dobrej strony – mówił po meczu Adam Buczek, trener KS Polkowice.

Skład KS Polkowice:
I połowa: Kazimierczak – Zawodnik testowany, Kucharzak, Bartków, Śliwiński, Fryzowicz (35. Bryła), Bartczak, Krysian, Ałdaś, Szczepaniak, Tomyk.

II połowa: Łukasik – Martynowicz, Kucharzak (65. Bartków), Darda, Szuszkiewicz P., Sołtyński, Kusowski, Kwaśniewski, Bancewicz, Szuszkiewicz M., Jurak.