Wygrana w zaległym meczu

Podopieczni Grzegorza Karmelity pokonali w zaległym meczu Arkon Przemków 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Wojciech Jurak. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 16. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów.

 

Jedyny gol w meczu padł w 13. minucie. Wówczas Krzysztof Drzazga dokładnie dograł do Wojciecha Juraka, który wpakował futbolówkę do bramki gości wślizgiem. Po stracie gola zawodnicy z Przemkowa starali się doprowadzić do wyrównania. Jednak w tym meczu więcej goli nie padło. Ostatecznie spotkanie zakończyło się skromnym, jednobramkowym zwycięstwem KS II Polkowice. – To nie był łatwy mecz. Arkon to zespół, który niejednokrotnie udowodnił, że potrafi grać w piłkę. Po strzeleniu bramki przestrzegałem zawodników przed wzmożonymi atakami gości. Na szczęście mój zespół odpowiednio realizował założenia taktyczne i skutecznie rozbijał ataki drużyny z Przemkowa. Cieszymy się z kolejnego kompletu punktów. Mam nadzieję, że nasza udana passa potrwa do końca sezonu.– mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice. Dzięki tej wygranej zielono-czarni tracą zaledwie punkt do miejsca premiowanego awansem do IV ligi. Już dziś polkowiczanie mają szansę zająć fotel lidera. O godz. 17 nasze rezerwy rozegrają kolejne spotkanie. Rywalem podopiecznych Grzegorza Karmelity będzie Stal Chocianów. Mecz odbędzie się na bocznej płycie stadionu przy ul. Kopalnianej. Początek spotkania planowany jest na godz. 17.

 

Skład KS II Polkowice: Janczak – Szymik, Kasiński, Sworacki, Martynowicz, Niemasz P. (82. Wieczorek), Staniecki, Bancewicz, Kwaśniewski, Drzazga (85. Stencel), Jurak (69. Wilk)