Wygrana w Warszawie

Podopieczni Waldemara Jedynaka pokonali 5:2 Polonię Warszawa. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Szymik (2gole), Drzazga, Kochamn i Jurak. Spotkanie kontrolne zostało rozegrane na sztucznej płycie przy stadionie Polonii.

W tym meczu polkowiczanie potwierdzili swoją wysoką dyspozycję. Pozycja lidera Ligi Okręgowej Juniorów Starszych nie jest przypadkowa. W spotkaniu z juniorami starszymi z Polonii Warszawa nasz zespół strzelił pięć bramek drużynie, która zajmuje wysoką lokatę w rozgrywkach Makroregionu Mazowsza. Początek był pod dyktando gospodarzy, co przypieczętowali już w 10. minucie zdobywając bramkę. Po stracie gola polkowiczanie zagrali zdecydowanie lepiej i doprowadzili do wyrównania. Autorem pierwszego trafienia dla KS Polkowice był Drzazga. Tuż przed przerwą polkowiczanie zdobyli kolejnego gola i po trafieniu Kochamana zeszli do szatni z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron zielono-czarni w błyskawicznym tempie dołożyli kolejne dwie bramki. Wynik meczu w 71. minucie ustalił Szymik. Po sparingu gospodarze zaprosili podopiecznych Waldemara Jedynaka do wspólnego oglądania meczu T-Mobile Ekstraklasy, w którym Polonia Warszawa podejmowała Górnika Zabrze.- Zagraliśmy dobry mecz z wymagającym rywalem. Uważam, że wyjazd był dla nas bardzo cennym doświadczeniem, które z pewnością zaowocuje w przyszłości – mówił po meczu Waldemar Jedynak, trener polkowickich juniorów.