Wygrana rezerw

Podopieczni Bartłomieja Majewskiego pokonali przed swoją publicznością 3:0 Mewę Kunice. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Krzysztof Drzazga, Rafał Karmelita i Piotr Kasiński. Spotkanie rozegrano w ramach 1. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów.

 

Pierwszy gol dla KS Polkowice padł już w 18. minucie meczu. Wówczas najsprytniej w polu karnym rywala zachował się Krzysztof Drzazga, który po indywidualnej akcji umieścił piłkę w siatce Mewy. Chwilę później ten sam zawodnik dokładnie dograł do Rafała Karmelity i bramkarz gości musiał ponownie wyjmować piłkę z bramki. Po zmianie stron Piotr Kasiński ustalił wynik meczu na 3:0 po strzale z rzutu karnego. – Jestem zadowolony z postawy zespołu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Cieszymy się z inauguracyjnego kompletu punktów. Mam nadzieje, że w kolejnych meczach nasza gra będzie jeszcze lepsza – mówi Bartłomiej Majewski, trener polkowickich rezerw. W następnym spotkaniu piłkarze KS II Polkowice zmierzą się na wyjeździe z Zamętem Przemków.

 

Skład KS II Polkowice: Kazimierczak – Szymik (45. Stępień), Rytkowski, Trawicki (45. Kasiński), Karpiński (75. Sitnicki), Bekieszczuk (60. Niemasz), Sikorski, Karmelita, Drzazga, Kochman, Bryła (45. Gałach).