Wygrana rezerw

Drugi zespół czarno – zielonych pokonał na wyjeździe 1:3 Spartę Grębocice. Gole dla KS II Polkowice strzelali: Grzegorz Podstawek (dwa gole) i Marcin Niemasz. Spotkanie odbyło się w ramach 19. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

W minionej kolejce polkowiczanie zaledwie bezbramkowo zremisowali w meczu derbowym z Zametem Przemków – Przez całe spotkanie byliśmy przeważającą stroną. Mieliśmy swoje szanse, których niestety nie udało nam się sfinalizować. Rywale skutecznie bronili się przed utratą gola. Tego dnia cechowała nas duża nieskuteczność. Mam nadzieję, że w następnych pojedynkach ligowych będziemy wykorzystywać swoje sytuacje i skutecznie wykańczać akcje – mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice. Po tygodniu czarno – zieloni zaprezentowali się zdecydowanie lepiej i wywieźli cenne trzy punkty z Grębocic.

– Tego dnia naszą drużynę wspierali zawodnicy z pierwszego zespołu. Strzelenie bramki było kwestią czasu. W końcówce meczu gospodarze zaatakowali, ale skutecznie odparliśmy ich ataki. Cieszą nas trzy punkty i czekamy na kolejny mecz ligowy – mówił nam tuż po meczu Grzegorz Karmelita, trener rezerw. Następny mecz KS II Polkowice rozegra 14.04.2012 r., na własnym stadionie z Kuźnią Jawor.  Spotkanie odbędzie się w ramach 20. kolejki Okręgowej Ligi Seniorów.

 

Skład: Kazimierczak – Bartków, Peroński, Stencel, Szuszkiewicz, Miłek (40’ Niemasz P.), Ałdaś, Staniecki, Bancewicz (67’Kisiel), Podstawek (80’ Grzywna), Niemasz.