Wygrana rezerw

Piłkarze KS II Polkowice pokonali 2:1 zespół Czarnych Rokitki. Obie bramki dla zielono-czarnych zdobył Wojciech Jurak. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 6. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

 

– W dzisiejszym meczu zespół konsekwentnie realizował założenia taktyczne. Byliśmy zespołem lepszym, co przypieczętowaliśmy dwoma bramkami. Jestem zadowolony z postawy drużyny i z tego, że uniknęliśmy błędów, które popełnialiśmy w poprzednich spotkaniach. Cieszymy się z kolejnego kompletu punktów i przygotowujemy się już do sobotniego pojedynku z Konfeksem Legnica – mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener rezerw KS Polkowice. W sześciu meczach piłkarze KS II Polkowice wywalczyli dziewięć punktów i zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. Najbliższe spotkanie z udziałem naszych rezerw odbędzie się w 15.09.2012 r. o godz. 14. Rywalem zielono-czarnych będzie Konfeks Legnica. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 7. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

 Skład KS II Polkowice:
Łukasik- Sitnicki (55’ Niemasz P.), Wieczorek, Niemasz M., Stencel, Kwaśniewski, Kusowski, Ałdaś (46’Szuszkiewicz M.), Martynowicz (67’ Baryczkowski), Szczepaniak (69’ Wilk), Jurak (88’Skowron).