Wygrana rezerw

Piłkarze KS II Polkowice pokonali 2:1 Iskrę Kochlice. Bramki dla zielono-czarnych strzelali: Maciej Bancewicz i Mariusz Szuszkiewicz (k.). Spotkanie zostało rozegrane w ramach 11. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

Pierwszą bramkę w meczu strzelili goście. Po stracie gola polkowiczanie ruszyli do odrabiania strat. Wyrównujące trafienie dla podopiecznych Grzegorza Karmelity padło dopiero po zmianie stron. W 52. minucie meczu bardzo dobre podanie od Wojciecha Juraka wykorzystał Maciej Bancewicz i tym samym doprowadził do wyrównania. Kilka minut później sędzia podyktował rzut karny dla KS Polkowice. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Mariusz Szuszkiewicz. Był to jednocześnie ostatni gol w tym meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2:1 dla polkowickich rezerw.- W dzisiejszym meczu zmierzyliśmy się z wymagającym rywalem. Wiedzieliśmy, że gracze Iskry są dobrze wyszkoleni technicznie. W pierwszej połowie wykorzystali nasz błąd i zdobyli bramkę. Po przerwie wyszliśmy bardzo zmotywowani. Interesowały nas wyłącznie trzy punkty w tym meczu. Mój zespół w odpowiedni sposób zareagował i strzeliliśmy dwa gole. Cieszymy się z kolejnego kompletu punktów i szykujemy się do następnej kolejki– mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice. W jedenastu meczach piłkarze naszych rezerw wywalczyli dziewiętnaście punktów i zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli. W następnym spotkaniu polkowiczanie zmierzą się z Iskrą Kębłów.

Skład KS II Polkowice: Łukasik- Kocot (85’ Niemasz P.), Kucharzak ( 52’ Niemasz M), Szuszkiewicz P., Ałdaś, Sołtyński, Kwaśniewski, Bancewicz, Szuszkiewicz M., Kusowski, Tomyk (46’ Jurak).