Wygrali z Konfeksem

Kolejne ważne punkty zdobyli juniorzy młodsi KS Polkowice występujący w lidze dolnośląskiej. Podopieczni trenera Grzegorza Karmelity pokonali w Legnicy miejscowy Konfeks 5:4.

Niesamowity mecz rozegrali młodzi piłkarze KS-u Polkowice. Pierwsza połowa to ładne akcje z jednej jak i drugiej strony, ale nasz zespół dominował konsekwencją w obronie. Przewaga uwidoczniła się około 20 minuty. Przy dużym naporze na bramkę rywala, zawodnik Polkowic został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na 11 metr. Do przerwy prowadzimy 1:0. Druga połowa, to popis naszych piłkarzy. W 60 minucie prowadzimy już 5:1. Były jeszcze sytuacje na strzelenie tzw. czterech „setek”, ale nie udało się i w konsekwencji nastąpiło rozluźnienie. Wykorzystali to piłkarze gospodarzy zmniejszając rozmiary porażki. W Legnicy KS Polkowice pokonał Konfeks 5:4.

 

Konfeks Legnica – KS Polkowice 4:5
Bramki: Karol Zajączkowski 2, Adam Mazurowski 2, Michał Mielczarek

KS Polkowice: Rydz, Mazurek (80′ Kubicki), Turek, Kuriata, Łada, Mielczarek (65′ Marciniak), Malik, Kowalik (25′ Mazurowski), Morawski, Korzepa (60′ Janczak), Zajączkowski (70′ Bańka)

Trener Grzegorz Karmelita: Zdobyte zwycięskie 3 punkty cieszą bardzo, ale nadal będziemy pracować nad koncentracją.