Wrócili na tarczy

W meczu 13 kolejki 2. ligi zachodniej KS Polkowice uległ na wyjeździe drużynie Drutex-Bytovia Bytów 0:2. Za tydzień nasz zespół podejmować będzie u siebie Calisię Kalisz.

Od pierwszych minut spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarz, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką KS-u. Na posterunku był jednak golkiper zielono-czarnych Damian Primel. Nasz zespół ograniczał się do gry z kontry. W 26 min. z dystansu uderzał Damian Ałdaś, ale futbolówka minimalnie minęła bramkę gospodarzy. W 40 min. Przed szansą stanął Patryk Bryła, który głową próbował pokonać bramkarza Bytovii. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W 55 min. nasi wyprowadzili kolejną kontrę, ale Adrian Żmija nie zdołał umieścić piłki w siatce gospodarzy. 11 minut później gospodarze prowadzili już 1:0, a na listę strzelców wpisał się Pięta. Po starcie gola polkowiczanie rzucili się do odrabiania start, niestety doskonale spisywała się linia obrony miejscowych. Wynik spotkania na 2:0 dla Bytovii ustalił Kryszak.

Drutex -Bytovia – KS Polkowice 2:0 (0:0)