Wirtualna liga

Wirtualne rozgrywki 2 ligi nabierają tempa. Z Pogonią Siedlce przegraliśmy 1:2, ale przed nami kolejne wirtualne spotkanie. Tym razem gramy z Elaną Toruń. 

KLIKAMY W GRAFIKĘ (bardzo ważne!), a następnie w reakcję. 100 kliknięć to goooool dla #ZielonoCzarnych

 

https://www.facebook.com/laczynas2liga/photos/a.2575665556019427/2575666102686039/?type=3&theater