Weekend z KS-em

W najbliższy weekend sympatyków młodzieżowej piłki nożnej czeka prawdziwy maraton. Przed własną publicznością zaprezentują się zarówno młodzicy, jaki i trampkarze.

 

W najbliższą sobotę i niedzielę, każdy sympatyk futbolu znajdzie coś dla siebie. 19 października na obiektach KS Polkowice przy ul. Kopalnianej grać będą juniorzy, natomiast na stadionie lekkoatletycznym trampkarze i młodzicy. W sobotę o godz. 11.00 do rywalizacji o ligowe punkty staną trampkarze. Podopieczni trenera Konrada Janczaka grający w Lidze Dolnośląskiej zmierzą się z Kuźnią Jawor. Po tym spotkaniu o godz. 13.00 do walki przystąpi drużyna Krzysztofa Wadasa. W Lidze Dolnośląskiej Młodzików zespół KS-u podejmować będzie Javorię Jawor.

W niedziele na stadionie lekkoatletycznym dalszy ciąg sportowych emocji. O godz. 11.00 zespół rezerw KS-u Polkowice, grający w Klasie Okręgowej Seniorów zmierzy się z Iskrą Kochlice.

O tej samej godzinie przy ul. Kopalnianej, rewelacyjnie spisujący się w rozgrywkach Klasy Okręgowej Trampkarzy zespół Andrzeja Wójcika zagra z Miedzią Legnica. Po tym spotkaniu do rywalizacji przystąpią piłkarze rywalizujący w Klasie Okręgowej Młodzików. O godz. 12.30 zespół KS-u podejmować będzie swoich rówieśników z Legnicy.

19 października – sobota, stadion ul. Kopalniana

Godz. 11.00

Liga Dolnośląska Juniorów

KS Polkowice – Academy Wrocław

Godz. 13.15

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych

KS Polkowice – Academy Wrocław

 

19 października – sobota, stadion lekkoatletyczny

Godz. 11.00

Liga Dolnośląska Trampkarzy

KS Polkowice – Kuźnia Jawor

Godz. 13.00

Liga Dolnośląska Młodzików

KS Polkowice – Javoria Jawor

 

20 października – niedziela, stadion lekkoatletyczny

Godz. 11.00

Klasa Okręgowa Seniorów

KS II Polkowice – Iskara Kochlice

 

20 października – niedziela, stadion ul. Kopalniana

Godz. 11.00

Klasa Okręgowa Trampkarzy

KS Polkowice – Miedź Legnica

Godz. 12.30

Klasa Okręgowa Młodzików

KS Polkowice – Miedź Legnica