Weekend w Polkowicach

Najbliższa sobota i niedziela w Polkowicach stać będzie pod znakiem piłki nożnej. Zarówno młodzież jak i rezerwy KS-u zagrają przed własną publicznością.

 

Jako pierwsi rywalizację rozpoczną juniorzy KS Polkowice, którzy w sobotę podejmować będą swoich rówieśników z Górnika Wałbrzych. Faworytem będą rywale, którzy w rozgrywkach Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych zajmują pozycję wicelidera. Mecz rozpocznie się o godz. 11.00 przy ul. Kopalnianej. Dwie godziny później o godz. 13.15 swój mecz z Górnikiem zagrają juniorzy młodsi.

W niedzielę kibiców czekają trzy spotkania ligowe. O godz. 11.00 na stadionie lekkoatletycznym zespół rezerw KS II Polkowice zmierzy się z Chrobrym II Głogów. Obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie dwa punkty, KS jest siódmy a Chrobry jedenasty. Zatem zapowiada się wyrównana rywalizacja w Klasie Okręgowej Seniorów.

Również o godz. 11.00 swój mecz rozpoczną trampkarze prowadzeni przez trenera Andrzeja Wójcika. W pojedynku na szczycie Klasy Okręgowej lider z Polkowic podejmować będzie Odrę Ścinawa. O godz. 12.30 o ligowe punkty powalczą młodzicy KS-u. Podopieczni Juliusza Ciosa rywalizujący w Klasie Okręgowej zmierzą się ze swoimi rówieśnikami ze Ścinawy. Oba mecze rozegrane zostaną na stadionie przy ul. Kopalnianej.

2 listopada (sobota) 2013 r. godz. 11. 00 – stadion ul. Kopalniana

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych

KS Polkowice – Górnik Wałbrzych

 

2 listopada (sobota) 2013 r. godz. 13.15 – stadion ul. Kopalniana

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych

KS Polkowice – Górnik Wałbrzych

 

3 listopada (niedziela) 2013 r. godz. 11.00 – stadion lekkoatletyczny

Klasa Okręgowa Seniorów

KS II Polkowice – Chrobry II Głogów

 

3 listopada (niedziela) 2013 r. godz. 11.00 – ul. Kopalniana

Klasa Okręgowa Trampkarzy

KS Polkowice – Odra Ścinawa

                               

3 listopada (niedziela) 2013 r. godz. 12.30 – ul. Kopalniana

Klasa Okręgowa Młodzików

KS Polkowice – Odra Ścinawa