W środę z Pogonią

Pogoń Siedlce będzie rywalem Górnika Polkowice w 5. kolejce eWinner 2 Ligi. Mecz rozegrany zostanie w środę 10 sierpnia o godz. 18.00.

Po czterech kolejkach Zielono-Czarni są liderem rozgrywek ligowych i na swoim koncie mają 10 zdobytych punktów. W środę podopieczni trenera Szymona Szydełko będą mieli okazję na podwyższenie swojego dorobku punktowego. Rywalem naszego zespołu będzie 13-ty zespół tabeli – Pogoń Siedlce. To drużyna, która po czterech meczach ma na swoim koncie 3 porażki i tylko jedno zwycięstwo z Polonią Warszawa.
Ostatni raz obie drużyny zagrały ze sobą w sezonie 2020/2021, wtedy lepsi byli polkowiczanie wygrywając u siebie 4:2 i na wyjeździe 2:1. Zatem bilans spotkań jest korzystny dla Zielono-Czarnych. Czy Górnik podtrzyma dobrą passę i ponownie pokona Pogoń przed własną publicznością zobaczymy w środowy wieczór.

W dniu meczu bilety będzie można kupić od godziny 17.00 w kasie nr 1, przy parku. W sprzedaży będą również karnety. Na najbliższe spotkanie z Pogonią Siedlce wszystkie Panie mają wstęp wolny.

Jeżeli nie będziecie mogli kibicować nam na #K4 to zapraszamy na transmisję w WP Pilot 🎥

 

Foto: Jan Wierzbicki/Górnik Polkowice

Galeria zdjęć