W sobotę gramy z Rozwojem

9 listopada piłkarze KS-u rozegrają ostatnie spotkanie rundy jesiennej w Polkowicach. Zielono-czarni podejmować będą przy ul. Kopalnianej -Rozwój Katowice.

 

Powoli dobiegają końca rozgrywki 2 ligowe w rundzie jesiennej. Piłkarzom KS Polkowice pozostały do rozegrania jeszcze 3 mecze. Podopieczni trenera Zbigniewa Mandziejewicza zagrają u siebie z Rozwojem Katowice oraz zmierzą się na wyjeździe z Chrobrym Głogów i Gryfem Wejherowo. Przed sobotnim spotkaniem trener Zbigniew Mandziejewicz jest pełen optymizmu i wierzy, że jego zespół zainkasuje komplet punktów.

Każdy mecz jest bardzo trudny, musimy się do niego przygotować solidnie, tym bardziej, że gramy u siebie. Z każdym meczem przełamujemy magię własnego obiektu. Chcemy wygrywać przed własną publicznością. Zrobiliśmy już krok do przodu, a z Rozwojem zrobimy aż trzy kroki. Nie obawiamy się rywala, mamy go rozpracowanego w każdym elemencie gry – mówi trener Zbigniew Mandziejewicz

W sobotnim meczu szkoleniowiec KS-u będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich graczy. Do zespołu po kontuzji powrócił już Konrad Kaczmarek, który w meczu wyjazdowym z Ruchem Zdzieszowice zdobył gola dla naszego zespołu. Rośnie również forma strzelecka drugiego napastnika zielono-czarnych- Romana Maciejaka, który zaliczył dwa celne trafienia w spotkaniu rezerw.

Cieszymy się, że forma strzelecka naszych napastników rośnie z każdym meczem. Stwarzamy wiele sytuacji pod bramką rywala, ale brakuje postawienia kropki nad „i”. Jestem przekonany, że to zmieni się już w sobotę i dostarczymy naszym kibicom wiele radości – kończy trener Mandziejewicz.

Sobotnie spotkanie KS Polkowice z Rozwojem Katowice rozegrane zostanie na stadionie przy ul. Kopalnianej. Początek mecz o godz. 17.00.

Relację tekstową z meczu przeprowadzi portal internetowy lajfy.com.


KS Polkowice – Rozwój
http://www.lajfy.com/match/index/date/2013-11-09/id/85013