W sobotę Falubaz

Po dłuższej przerwie spowodowanej rozgrywkami UEFA Regions Cup do rywalizacji o punkty wracają trzecioligowcy. W sobotę piłkarze KGHM ZANAM Polkowice podejmować będą Falubaz Zielona Góra.

falubaz

Polkowiczanie wykorzystali okres przerwy w rozgrywkach na sparing z Piastem Żmigród, zremisowanym 2:2. Teraz podopieczni trener Jarosława Pedryca zagrają mecz ligowy z Falubazem. Drużyna z Zielonej Góry zgromadziła na swoim kocie 9 oczek, czyli tyle samo co KGHM ZANAM i zajmuję 14. miejsce w tabeli, ustępując naszej drużynie gorszym bilansem bramkowym. W swoim ostatnim meczu zielonogórzanie sprawili swoim kibicom dużą niespodziankę. Falubaz wygrał na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 3:2. Natomiast zielono-czarni ulegli w Zdzieszowicach Ruchowi 0:1. W Polkowicach spotkają się zatem zespoły sąsiadujące w tabeli. Emocji na Kopalnianej na pewno nie zabraknie. Początek meczu o godz. 16.