W niedzielę z Sosnowcem

W najbliższą niedzielę 9 czerwca piłkarze KS Polkowice pożegnają się ze swoimi kibicami. O godzinie 17 zielono –czarni podejmować będą zespół Zagłębia Sosnowiec.

Spotkanie w Polkowicach będzie ostatnim meczem podopiecznych trenera Adama Buczka przed własną publicznością w tym sezonie. Rywalem będzie nie byle kto, bo Zagłębie Sosnowiec. Klub z Sosnowca w swojej historii aż czterokrotnie zdobywał Puchar Polski oraz tyle samo razy wicemistrzostwo kraju. W obecnym sezonie zespół gości walczy o jak najwyższą lokatę w 2. lidze. Stawką meczu będzie awans na 4. miejsce w tabeli. W niedzielę zapowiada się zatem bardzo emocjonujące widowisko. Piłkarze KS-u zapowiadają, że w pojedynku z Zagłębiem nie odstawią nogi i będę walczyć o komplet punktów. Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli obejrzeć meczu na żywo zapraszamy na relację tekstową, którą przeprowadzi portal internetowy lajfy.com.
http://www.lajfy.com/match/index/id/64726

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich sympatyków dobrej piłki na stadion przy ul. Kopalnianej w niedzielę o godz. 17. Nie może Cię tam zabraknąć. Bądź 12. zawodnikiem KS Polkowice.