Mapa strony

Udane mecze naszej młodzieży

Środowe mecze naszych drużyn młodzieżowych zakończyły się wysoką wygraną. W Klasie Okręgowej trampkarze KS Polkowice rozgromili Chrobrego Głogów 10:0, natomiast młodzicy rozbili swoich rówieśników z Głogowa 6:1.

W kolejnym meczu Klasy Okręgowej Trampkarzy zespół KS Polkowice pokonał wysoko Chrobrego Głogów aż 10:0.Wynik spotkania odzwierciedla wydarzenia na boisku. Podobnie jak w poprzednim meczu w Górze zespół KS strzelił 10 bramek, co daje bardzo dobrą średnią na mecz. Bilas bramkowy po dwóch spotkaniach jest imponujący 20-3. Taktyka z 3 napastnikami zdaje egzamin a to przekłada się na boiskowe sytuacje i bramki. Wszyscy zawodnicy wykazali zaangażowanie, polot i radość z gry a to potwierdzenie dobrej formy zespołu. Doskonale zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2000 Zdebiak, Marszałek i Gudalewicz, którzy dostosowali się do wysokiego poziomu meczu.

Duże brawa dla zespołu i trenera Chrobrego Głogów za postawę, bo mimo wysokiej porażki starali się grać piłką oraz stworzyli sobie 5 dogodnych sytuacji. Super dysponowany tego dnia nasz golkiper Jakub Kopaniecki zaczarował bramkę i zachował czyste konto – podsumował spotkanie trener Andrzej Wójcik.

KS Polkowice – Chrobry Głogów 10:0 (6: 0)
Bramki dla KS: Kostek 3, Gudalewicz 3, Olszewski 2, Malinowski 1, Krawczyk 1

KS Polkowice: Komaniecki – Kowal, Szatkowski, Zdebiak – Zgała, Malinowski, Olszewski, Marszałek -Kostek, Chrapko, Krawczyk, Turoboś, Czernik, Grzywacz, Gudalewicz

Liga Okręgowa Młodzików

KS Polkowice – Chrobry Głogów 6:1 (3:1)
Bramki dla KS: Michał Nagrodzki 2, Kacper Cios 2, Damian Maćków, Damian Kuriata.