Trzynastego z Hutnikiem

W najbliższą niedzielę 13 września o godzinie 13.00 piłkarze Górnika Polkowice w meczu II ligi podejmować będą u siebie Hutnika Kraków. Jak zapowiadają piłkarze, liczy się tylko zwycięstwo.

Krakowski Hutnik to beniaminek drugiej ligi. W latach dziewięćdziesiątych nasz rywal grał na poziomie I ligi. W sezonie 2017/2018 występował w IV lidze. Od tego czasu krakowianie z każdym rokiem wspinali się po ligowych szczeblach, by ostatecznie awansować do II ligi.  Po dwóch meczach nasz niedzielny rywal ma na swoim koncie 3 oczka i plasuje się na 14-tym miejscu w tabeli. Na inaugurację Hutnik pokonał u siebie GKS Katowice 3:2. W drugiej kolejce musiał uznać wyższość rezerw Lecha Poznań przegrywając we Wronkach 3:6. W Polkowicach zapowiadają się zatem wielkie emocje. Zielono-czarni nie ukrywają, że liczy się dla nich tylko komplet punktów.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabywać codziennie. Aby kupić bilet należy podać imię i nazwisko oraz PESEL.

Godziny otwarcia punktu kasowego w Galerii „Rynek 26”

Poniedziałek, wtorek od godz. 10.00 – 18.00
Środa, czwartek, piątek od godz. 10.00 – 20.00
Sobota, niedziela od godz. 12.00 – 20.00

Nadal trwać będzie również sprzedaż biletów online na stronie www.bilet.pax.pl
Przy zakupie biletu należy podać imię i nazwisko oraz PESEL.

Cena:
– bilet normalny – 10 zł
– bilet ulgowy – 5 zł (dzieci i młodzież ucząca się do 26 lat, emeryci i renciści, kobiety)
Dzieci do 8-go roku życia – bezpłatnie.

Kibiców, którzy tego dnia nie będą mogli zobaczyć meczu na Kopalnianej zapraszamy do telewizji internetowej TVCom, która przeprowadzi relację live w systemie PPV. Koszt to 15 zł.

Relacja LIVE