Trzy punkty dla BKS-u

W meczu IV ligi dolnośląskiej piłkarze KGHM ZANAM Polkowice przegrali u siebie z BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:3.

_DSC0544

Wielkanocna sobota nie była szczęśliwa dla piłkarzy z Polkowic, którzy nie poradzili sobie z BKS-em. Pojedynek rozpoczął się po myśli zielono-czarnych, którzy już w 2 min. po strzale Krzysztofa Drzazgi prowadzili 1:0. Niestety w 31 minucie po stałym fragmencie gry do wyrównania doprowadził Marcin Kraśnicki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron to goście, jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 48 min. pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Piotr Dzięgleski. 6 minut później do wyrównania doprowadził Krzysztof Kaliciak. Polkowiczanie krótko cieszyli się ze zdobycia gola. Jeszcze w tej samej minucie BKS za sprawą Radosława Pawlusińskiego objął prowadzenie. Po starcie gola nasz zespół rzucił się do odrabiania start. W 68 min. za brutalny faul przed polem karnym czerwoną kartkę zobaczył piłkarz gości Michał Kapusz. Niestety pomimo przewagi jednego zawodnika podopieczni trenera Jarosława Pedryca nie zdołali doprowadzić do remisu. W Polkowicach KGHM ZANAM uległ drużynie BKS-u Bolesławiec 2:3.

KGHM ZANAM Polkowice – BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:3 (1:1)
Bramki: Drzazga 2, Kaliciak 54 – Kraśnicki 31, Dzięgleski 48, Pawlusiński 55

KGHM ZANAM Polkowice: Jacek Sajak – Radosław Karpiński, Szymon Szymik (78 Zawadzki), Krzysztof Drzazga, Maciej Bancewicz, Mariusz Szuszkiewicz, Krzysztof Kaliciak, Piotr Kasiński, Dawid Dziadowicz (65 Jurak), Karol Fryzowicz, Mateusz Magdziak.

BKS Bobrzanie Bolesławiec: Patryk Janiczak – Jacek Bochnia, Piotr Dzięgleski, Krzysztof Janicki, Michał Kapusz, Jakub Kosior (87 Dudka), Marcin Kraśnicki, Radosław Pawlusiński (79 Ziółkowski), Mariusz Wakulski, Kacper Wojciechowski (76 Długosz), Bartłomiej Zapiór.