Treningi nabierają tempa

Już za niespełna 3 tygodnie piłkarze Górnika Polkowice wybiegną na mecz ligowy z Legionovią Legionowo. Do tego czasu zielono-czarni muszą szlifować formę aby być przygotowani do ligi na 100 procent.

Pierwszy trening w dużej grupie wywołał wśród piłkarzy wielkie emocje. Wszyscy czekali na tą chwilę, kiedy będą mogli razem trenować.

Badania na obecność Coviod- 19 przebiegły bardzo sprawnie. Wynik wszystkich piłkarzy był negatywny, czyli pozytywny. Wszyscy po miesięcznej przerwie wrócili do zajęć zdrowi. Nikt nie narzeka na urazy – mówi trener odnowy biologicznej, Piotr Faltyński. Przed nami ciężki okres pracy, bo natężenie spotkań w tak krótkim czasie będzie wymagało dużych obciążeń. Jestem przekonany, że zawodnicy poradzą siebie z tym i ominą ich drobne urazy mięśniowe.

Cieszymy się, że wszyscy są zdrowi. Teraz możemy wrócić do treningów zespołowych – mówi trener Górnika Polkowice – Enkeleid Dobi. Pierwszy mecz gramy już 3 czerwca. Nie podchodzimy do tego w ten sposób, że pozostało nam mało czasu na przygotowania. Cieszymy się, że wracamy do tego, co jest naszą pasją.

Foto: Tomasz Szulc/ Górnik Polkowice

Galeria zdjęć