Mapa strony

Trampkarze wygrali z Chrobrym

W meczu sparingowym rozegranym w Głogowie trampkarze KS-u Polkowice zwyciężyli swoich rówieśników z Chrobrego 7:4. Cztery bramki dla naszego zespołu zdobył Dawid Kostek.

Przygotowujący się do rozgrywek ligowych w Klasie Okręgowej Trampkarzy zespół KS-u zmierzył się z Chrobrym Głogów. Nasi piłkarze zanotowali cenne zwycięstwo pokonując rywala 7:4. Od początku meczu lepiej grali gospodarze, stwarzając groźne sytuacje pod bramką KS-u. Przy stanie 1:0 dla Chrobrego zielono-czarni złapali swój rytm gry i po bramce Grzegorza Laska doprowadzili do remisu. Podopieczni trenera Andrzeja Wójcika poszli za ciosem i po chwili to my prowadziliśmy 3:1. Dobrze grający zespół Chrobrego zdołał jednak odrobić starty bramkowe doprowadzając do wyrównania. W drugiej części meczu sytuacje do zdobycia gola miały obie drużyny. Skuteczniejsi okazali się jednak nasi gracze zdobywając 4 bramki a rywal tylko jedną. Ostatecznie piłkarze KS-u Polkowice z rocznika 1999 pokonali swoich rówieśników z Chrobrego 7:4.

Jestem bardzo zadowolony z postawy mojej drużyny oraz wygranej. Po wyjściu z hali w grze mojego zespołu widać braki w obyciu na boisku. Dużo było niecelnych podań i szarpanych akcji.To, co cieszy to ilość i wykorzystanie sytuacji pod bramką rywali – powiedział po sparingu trener Andrzej Wójcik.

Chrobry Głogów – KS Polkowice 4:7
Bramki dla KS Polkowice: Lasek 2 , Kostek 4 , Zgała1

KS Polkowice: Kopaniecki, Kowal, Malinowski, Krawczyk, Budziński- Zgała, Kostek, Turoboś – Lasek, Chrapko, Krzysiek, Białasik