Mapa strony

Szukamy Piłkarskich Talentów

Rusza II edycja projektu „Szukamy Piłkarskich Talentów”. To program skierowany do piłkarzy z Dolnego Śląska, amatorów i pół profesjonalistów, którzy ostatni sezon grali na poziomie III i IV ligi oraz Klasy Okręgowej.

talent

W Klubie Sportowym Polkowice rusza II edycja projektu „Szukamy Piłkarskich Talentów”. Przed rokiem na murawie polkowickiego KS-u zaprezentowało się ponad 100 piłkarzy z Dolnego Śląska. Liczymy, że tym razem będzie podobnie. Najlepsi zawodnicy mogą liczyć na kontrakt. To doskonała okazja, aby wypromować się w naszym klubie i w przyszłości zagrać na poziomie I ligi lub ekstraklasy.

Pierwsza faza eliminacji odbędzie się w dniach 23- 24 czerwca na stadionie KS Polkowice przy ul. Kopalnianej. Zwycięzca eliminacji przygotowywać się będzie z kadrą KS Polkowice do rozgrywek w III lidze.

Termin:
23 czerwca, godz. 16.00 – testy dla piłkarzy 16 – 18 lat
24 czerwca, godz. 16.00 – testy dla piłkarzy od 18 roku życia

Miejsce: Polkowice, ul. Kopalniana 4 – Stadion KS Polkowice.

Zgłoszenie musi zawierać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja na boisku, ostatni klub, statut zawodnika oraz nr telefonu kontaktowego.

 Zgłoszenie należy przesłać do 19 czerwca 2015 r. na adres e-mail: jan.wierzbicki@kspolkowice.pl podając temat – Szukamy Piłkarskich Talentów.

Partner Projektu: KGHM ZANAM