Mapa strony

Szukamy Piłkarskich Talentów – Zgłoszenia

Ma­rzysz o piłkarskiej karierze, grasz w lo­kal­nym klu­bie i chciał­byś tra­fić do profesjonalnej piłki? Je­steś pił­ka­rzem-ama­to­rem, ale czu­jesz, że stać cię na wię­cej- teraz masz szansę spełnić swoje marzenia.

Dzię­ki pro­jek­to­wi „Szukamy Piłkarskich Talentów” mo­żesz zostać zawodnikiem profesjonalnego klubu i podpisać piłkarski kontrakt z Klubem Sportowym Polkowice. To doskonała okazja, aby wypromować się w naszym klubie i w przyszłości zagrać na poziomie I ligi lub ekstraklasy.

„Szukamy Piłkarskich Talentów” to program, w którym mogą wziąć udział piłkarze z Zagłębia Miedziowego w wieku 16-25 lat, amatorzy oraz półprofesjonaliści rywalizujący w niższych ligach (Klasa A, B, Klasa Okręgowa, IV liga).

Celem programu jest znalezienie zawodnika na każdej pozycji za pomocą kilkustopniowych eliminacji. Oceny dokona doświadczona kadra szkoleniowa.

Pierwsza faza eliminacji odbędzie się 17 czerwca na stadionie KS Polkowice przy ul. Kopalnianej.

18 czerwca 10 najlepszych zawodników z eliminacji seniorów oraz 10 juniorów weźmie udział w meczu kontrolnym. Następny etap odbędzie się w połowie lipca.

 

Zwycięzca eliminacji przygotowywać się będzie z kadrą KS Polkowice do rozgrywek w IV lidze Dolnośląskiej.

Najlepsi zawodnicy z eliminacji w wieku od 16- 19 lat grać będą w drużynach młodzieżowych występujących w Lidze Dolnośląskiej.

 

Nagrodą dla zwycięzcy projektu „Szukamy Piłkarskich Talentów” w kategorii seniorów będzie profesjonalny kontrakt piłkarski.

Najlepsi juniorzy otrzymają stypendia sportowe.

Termin: 17 czerwca 2014

Godzina: 9.00 – 14.00 piłkarze w wieku 21- 25 lat.

15.30- 19.00 piłkarze w wieku 16-20 lat.

Miejsce: Polkowice, ul. Kopalniana 4 – Stadion KS Polkowice.

 

Zgłoszenie musi zawierać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja na boisku, ostatni klub, statut zawodnika oraz nr telefonu kontaktowego.

Zgłoszenie należy przesłać do 16 czerwca 2014 r. na adres: klub@kspolkowice.pl podając temat – Szukamy Piłkarskich Talentów. 

Osoby, które wyślą zgłoszenie są wpisywane na listę zawodników testowanych. Po wysłaniu zgłoszenia wystarczy tylko 17 czerwca przyjechać na testy bez wcześniejszego potwierdzenia. Więcej informacji dotyczących programu „Szukamy Piłkarskich Talentów” pod nr tel. 504-277-915.

Zawodnicy ubezpieczają się na własny koszt !!!