Świąteczne granie Górnika

W meczu 23. kolejki III Ligi Górnik Polkowice uległ na wyjeździe Odrze Bytom Odrzański 0:4. Za tydzień Zielono-Czarni podejmować będą u siebie Wartę Gorzów Wlkp.

Polkowiczanie pojechali do Bytomia Odrzańskiego osłabieni brakiem kilku podstawowych graczy. Z powody kontuzji nie zagrali: Rafał Karmelita, Piotr Łazarz i Jakub Rogalski. Za żółte kartki pauzowali: Maciej Bancewicz, Filip Baranowski, Alan Madaliński i Kamil Wacławczyk. Zabrakło również chorych: Kacpra Poczwardowskiego i Kacpra Bajerskiego.

Pojedynek rozpoczął się fatalni e dla Górnika, który już w 5. min. stracił gola. Po I połowie miejscowi prowadzili już 3:0. Jakby tego było mało, tuż po wznowieniu II połowy Odra strzeliła 4. gola i praktycznie było po meczu. Podopieczni trenera Enkeleida Dobi  do końca walczyli o honorowego gola, jednak zabrakło precyzji i mecz zakończył się wysoką wygraną rywala.

Odra Bytom Odrzański – Górnik Polkowice 4:0 (3:0)
Bramki: 5′ Belych , 20′ Koppenhagen, 35′ Skiba, 47′ Loboda

Górnik Polkowice: Niezgoda – Fryzowicz, Ratajczak (81 Poręba), Magdziak, Bogacz, Drewniak (81 Łysakowski), Macała (65 Litwa), Leopold (52 Adamczyk), Ryś, Szuszkiewicz, Tmava (52 Bilokin)