Mapa strony

Św. Mikołaj u najmłodszych piłkarzy

Podczas jednego z treningów grupy naborowej rocznika 2011/2012 KS Polkowice na młodych piłkarzy czekała niespodzianka. Pod koniec zajęć w sali pojawił się Św. Mikołaj z Krecikiem, którzy przynieśli dzieciakom prezenty.

Grudzień to okres, kiedy najmłodsze pociechy swoimi prezentami obdarowuje Św. Mikołaj. Nie mogło go również zabraknąć wśród najmłodszych piłkarzy KS Polkowice. Asystował mu „Krecik”, maskotka naszego klubu. Dzieci był pod dużym wrażeniem, tym bardziej, że zajęcia z trenerem Bartłomiejem Osiadłym prowadzili zawodnicy I zespołu: Mateusz Magdziak, Wojciech Konefał i Karol Fryzowicz.

Maluchy bawiły się rewelacyjnie strzelając gole piłkarzom KGHM ZANAM Polkowice. Po serii karnych przyszedł czas na prezenty i wspólne zdjęcia. Na koniec zawodnicy I zespołu  rozdali swoim młodszym kolegom książeczki „Mam przyjaciela piłkarza” z autografami.


Trener Bartłomiej Osiadły:
Chciałbym podziękować rodzicom oraz pani Kasi z klubu za pomoc przy organizacji Mikołajek. Dziękuję przede wszystkim zawodnikom KGHM ZANAM Polkowice, którzy bardzo chętnie pomagaj mi w treningach, a swoją postawą oraz wiedzą zachęcają dzieciaki do wspólnej zabawy i nauki. Nie mogę również zapomnieć o podziękowaniach dla „Krecia”, który swoją obecnością sprawił dzieciom wiele radości.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć