Spotkaliśmy się z kibicami

W sali konferencyjnej Klubu Sportowego Polkowice odbyło się spotkanie zarządu z kibicami. Uczestniczyli w nim Ryszard Maraszek – Prezes KS Polkowice, Piotr Wójcik – kierownik I zespołu, Adam Buczek – trener I zespołu oraz Jan Wierzbicki – rzecznik prasowy KS Polkowice. Towarzyszyła mu atmosfera iście rodzinna.

 

W trakcie oficjalnej części spotkania prezes zarządu serdecznie podziękował kibicom za aktywne wspieranie drużyny w meczach rundy jesiennej – To wspaniałe, że jesteście z tym młodym zespołem i dopingujecie go na wszystkich stadionach. Jestem bardzo szczęśliwy, że przyszliście na spotkanie w tak licznej grupie. Mam nadzieję, że podczas meczów ligowych frekwencja będzie równie imponująca – mówił Ryszard Maraszek, prezes KS Polkowice. W dalszej części spotkania Jan Wierzbicki szczegółowo przedstawił kibicom plany i cele, jakie klub przed sobą wyznaczył. Wspomniał o ostatnio nawiązanej współpracy z Dynamo Drezno oraz o organizacji pierwszego w historii polkowickiej piłki turnieju międzynarodowego dla dzieci z rocznika 2000. – Wychodzimy z założenia, że jeśli się uczyć to od najlepszych. Dynamo Drezno to bardzo poważny partner. Wierzymy, że współpraca przyniesie nam same korzyści. Cieszymy się, że w naszych działaniach wspiera nas Wiesław Wabik, Burmistrz Polkowic- mówi Jan Wierzbicki, rzecznik prasowy KS Polkowice.

 

Tego dnia w sali konferencyjnej klubu stawiło się wielu sympatyków KS Polkowice. Fani zielono-czarnych zadawali szereg pytań, które dotyczyły m.in. personaliów na najbliższy mecz z MKS Oława oraz stanu zdrowia wychowanka KS-u – Dawida Wacławczyka. – Dawid jest w coraz lepszej dyspozycji. Jego stan zdrowia z każdym dniem ulega poprawie. Jesteśmy dobrej myśli i czekamy na jego powrót do drużyny – mówił podczas spotkania Adam Buczek, trener KS Polkowice. Podczas dwugodzinnych rozmów kibice z dużym zaangażowaniem dzieli się z przedstawicielami klubu swoimi pomysłami. – Każdą z propozycji traktujemy bardzo poważnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wczorajszego spotkania. Poznaliśmy potrzeby kibiców i chcielibyśmy im serdecznie podziękować za stawienie się oraz ciekawe pomysły – mówi Jan Wierzbicki, rzecznik prasowy KS Polkowice. Działacze klubu już zapowiedzieli, że chcą, aby bezpośrednie rozmowy z kibicami odbywały się kilka razy w roku. – Poprzez dialog z kibicami możemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Klub to nie tylko piłkarze i działacze, to przede wszystkim kibice- mówią nam pracownicy klubu.