Mapa strony

Spisali się na „piątkę”

Podopieczni Huberta Urbańskiego pokonali aż 5:0 MKS Oława. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Radosław Czerep (3 gole), Adam Suchora i Dominik Pietrzak. Spotkanie rozegrano w ramach 24. kolejki Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych.

 

– Jestem zadowolony z postawy zespołu. Chłopaki przez całe spotkanie byli stroną przeważającą i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów. Zadowalająca jest również nasza skuteczność. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Mam nadzieję, że w następnym meczu ponownie zaprezentujemy się z tak dobrej strony – mówił po meczu Hubert Urbański, trener polkowickich juniorów młodszych. Dzięki tej wygranej drużyna KS Polkowice awansowała na 3. miejsce w ligowej tabeli. W następnym spotkaniu zielono-czarni zagrają na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie. Kolejny z naszych zespołów – młodzików przegrał w Jaworze 3:0 z miejscową Javorią. Spotkanie rozegrano w ramach 17. kolejki Klasy Okręgowej.

 

Skład KS Polkowice (LDJM): Hubert Gromada, Łukasz Żelem, Daniel Nowakowski, Dawid Seta, Sebastian Klepacki (70. Błażej Frankowski), Dominik Suchora (57. Sebastian Cieśla), Patryk Matusiak  (45. Paweł Robak), Radek Czerep, Adam Pietrzak, Karol Kwiecień  (57. Mateusz Surożyński), Kamil Zawadzki (55. Krzysztof Bogatko).