Mapa strony

Spisali się na „piątkę”

Podopieczni Grzegorza Karmelity pokonali 5:1 Przyszłość Prusice. Pięć bramek dla KS Polkowice zdobył Wojciech Jurak. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 14. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

 

– W tym spotkaniu mój zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony. W końcówce pierwszej połowy rozwiązaliśmy worek z bramkami i w przerwie meczu udaliśmy się do szatni z dwubramkową zaliczką. Po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze trzy trafienia. Autorem wszystkich bramek dla mojego zespołu był Wojciech Jurak. Cieszymy się z kolejnych trzech punktów i szykujemy się do następnego spotkania. Dziękuję chłopakom za walkę i zaangażowanie w meczu. – mówi Grzegorz Karmelita, trener polkowickich rezerw. W trzynastu kolejkach nasz zespół wywalczył dwadzieścia pięć punktów i zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Piłkarze KS II Polkowice mają do rozegrania jeszcze dwa mecze – Odrą Chobienia oraz zaległy z Zametem Przemków. Przypominamy, że w ramach 13. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów zostało rozegrane zaledwie jedno spotkanie – Chrobrego Głogów z ze Spartą Grębocice. Pozostałe mecze ze względu na obfite opady śniegu zostały przełożone na 18.11.2012 r. na godzinie 13.

 

Skład KS II Polkowice: Łukasik, Niemasz P. (90. Lasota), Kucharzak, Sitnicki, Stencel, Martynowicz (46. Drzazga), Bancewicz, Niemasz M. (70. Basałyga), Tomyk (77. Skowron), Wilk, Jurak.