Sparing z Apisem na remis

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie kontrolne pomiędzy KGHM ZANAM Polkowice a Apisem Jędrzychowie. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Bednarski, wyrównał Kamil Zieliński.

Apis Jędrzychowie to lider IV ligi dolnośląskiej, naszpikowany byłymi piłkarzami I ligowej Miedzi Legnica. W drużynie grają m.in.: Adrian Woźniczka, Kamil Zieliński czy Jakub Chrzanowski.

Przeciwko rywalom trener Enkeleid Dobi tradycyjnie jak w każdym meczy sparingowym wystawił dwie jedenastki. Wynik spotkania otworzył w 20 minucie Bednarski. Kilkanaście minut później wyrównał doświadczony Zieliński. Do przerwy było 1:1. W drugiej odsłonie lepiej piłkarsko wyglądali polkowiczanie, zabrakło jednak przysłowiowej kropki nad „i”.

KGHM ZANAM Polkowice – Apis Jędrzychowie 1:1 (1:1)
Bramki: Bednarski 20 – Zieliński 33

KGHM ZANAM Polkowice

I połowa: Furtak – Ostrowski, Haberek, Magdziak, Fryzowicz, Kobiela, Bancewicz, Galas, zawodnik testowany, Bednarski, Radziemski.

II połowa: Primel – Ziemniak, Sworacki, Azikiewicz, Olszewski, Karmelita, zawodnik testowany, Surożyński, zawodnik testowany, Szuszkiewicz, Ciupka.

Grali również: Piotrowski, Zawadzki, Nowacki, Konefał