Skrzaty towarzysko w Ścinawie
25 maja w Ścinawie rozegrano Ligę Turniejową Skrzatów OZPN-u Legnica. W rywalizacji uczestniczyli podopieczni trenera Rafała Paliszkiewicza zajmując wysokie 2 miejsce.
Piłkarze KS-u Polkowice rozegrali pięć spotkań ze swoimi rówieśnikami. Nasz zespół wygrał cztery mecze nie tracąc żadnej bramki i doznał tylko jednej porażki z późniejszym zwycięzcą turnieju Konfeksem Legnica.
Wyniki naszego zespołu:
KS Polkowice ? Odra Ścinawa II 6:0
KS Polkowice ? JTS Jawor 3:0
KS Polkowice ? Odra Ścinawa I 4:0
KS Polkowice ? Konfeks Legnica 0:2
KS Polkowice ? Bazalt Piotrowice 4:0
Tabela końcowa turnieju:
- Konfeks Legnica
2. KS Polkowice
3. Odra Ścinawa I
4. JTS Jawor - Odra Ścinawa II
- Bazalt Piotrowice
KS Polkowice: Dawid Gawron, Marcel Siwek, Marek Pawliszyn, Filip Zenderowski, Bartek Kuriata, Oliwier Matusiak, Gracjan Pyrzeński, Oliwier Kleinowski, Kacper Hanula, Paweł Milczarczyk i Gracjan Śliwka.




































































