Mapa strony

Skrzaty i żacy znowu na podium

W niedzielę 20.10.2013r. odbyła się już III Edycja Ligi Turniejowej Skrzatów. Tym razem uczestników turnieju gościł Arkon Przemków.

Zespół prowadzony przez trenera Rafał Paliszkiewicza po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Przy dopingu swoich rodziców mali piłkarze KS Polkowice wygrali wszystkie mecze i w konsekwencji cały turniej. Na koniec jesiennych zmagań w Lidze Turniejowej Skrzatów trener Paliszkiewicz pragnie pogratulować wszystkim zawodnikom za osiągnięty bardzo wysoki wynik sportowy, a rodzicom za zaangażowanie w rozwój małych piłkarzy.

Wyniki meczów:

KS Polkowice – Zamet Przemków 3:0

KS Polkowice – Arkon Przemków 3:1

KS Polkowice – Sokół Krzywa 4:0

KS Polkowice – Chojnowianka Chojnów 3:0

Zespół występował w składzie: Ostrowski Maks, Hanula Kacper, Pawliszyn Marek, Siwek Marcel, Zysk Gracja, Kowalski Sebastian, Chyliński Igor, Śliwka Gracjan, Matusiak Oliwier, Matusiak Błażej, Kuriata Bartosz, Gawron Dawid, Kabanienko Krzysztof, Zenferowski Filip, Szumski Dawid, Milczarczyk Paweł, Pyrzeński Gracjan,

 

Na słowa uznania zasłużyli również podopieczni trenera Marcina Jeziornego, grający w Lidze Turniejowej Żaków. W Ścinawie odbyła się ostatnia w tej rundzie kolejka ligi turniejowej, w której wzięło udział 6 drużyn. Tym razem zespoły grały systemem każdy z każdym. Nasza drużyna rozegrała 5 spotkań i wszystkie wygrała, co dało mam 1 miejsce w turnieju.

Wyniki i strzelcy bramek

KS Polkowice -Chojnowianka Chojnów 1-0, bramka Bartek Kot

KS Polkowice -Orla Wąsosz 3-2, bramki Golasiński Oliwier, Swół Patryk, Kot Bartek

KS Polkowice -Odra Ścinawa 2-1, bramki Golasiński Oliwier,Kot Bartek

KS Polkowice -Amico Lubin 1-0, bramka Golasiński Oliwier

KS Polkowice -Prochowice 1-0, bramka Kot Bartek

Na koniec rozgrywek trener Jeziorny pragnie podziękować wszystkim rodzicom, którzy w dużym gronie przez całą rundę jeździli na mecze i kibicowali swoim pociechom.