Sezon coraz bliżej
Za nami próbna sesja zdjęciowa przed zbliżającym się nowym sezonem. Do inauguracji rozgrywek w Fortuna I Lidze pozostały niespełna 2 tygodnie. Do tego czasu do składu Górnika Polkowice mogą dołączyć jeszcze nowi gracze.
Kadra Górnika Polkowice
Rząd pierwszy, siedzą od lewej: Marcin Furtak, Piotr Faltyński ? masażysta, Michał Kowbel ? asystent trenera, Sebastian Szymański ? trener bramkarzy, Paweł Barylski ? trener, Krystian Skłodowski ? asystent trenera, Piotr Kusak ? kierownik drużyny, Marek Świder ? asystent trenera, Jakub Kopaniecki
Rząd środkowy, stoją od lewej: Mateusz Malec, Szymon Korzepa, Kamil Wacławczyk, Mariusz Szuszkiewicz, Karol Fryzowicz, Rafał Karmelita, Adam Mazurowski, Maciej Sowiński, Maciej Bancewicz, Jakub Szymański
Rząd górny, stoją od lewej: Marek Opałacz, Dominik Radziemski, Eryk Sobków, Bruno Żołądź, Mateusz Magdziak, Jarosław Ratajczak, Paweł Kucharczyk, Kacper Poczwardowski





































































