Rozgromili Syrenę

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali w wyjazdowym meczu kontrolnym 4. ligową Syrenę Zbąszynek 9:0. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Patryk Bobkiewicz 3, Karol Fryzowicz 3 oraz po jednej Mateusz Surożyński, Rafał Karmelita i Maciej Bancewicz.

ks

Dla podopiecznych trenera Jarosława Pedryca był to drugi mecz w tym roku rozegrany na naturalnej murawie. Polkowiczanie od samego początku dyktowali gospodarzom swoje warunki gry. Festiwal strzelecki rozpoczął się już w 14 min. meczu, kiedy futbolówkę w bramce Syreny umieścił Patryk Bobkiewicz. Jeszcze w tej części spotkania do siatki rywala trafili: Karol Fryzowicz, Patryk Bobkiewicz oraz Mateusz Surożyński i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem naszego zespołu 4:0. Po zmianie stron polkowiczanie nadal szturmowali bramkę czwartoligowca, a kolejne gole były tylko kwestią czasu. Na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Karol Fryzowicz, Maciej Bancewicz, Rafał Karmelita i Patryk Bobkiewicz. Ostatecznie KGHM ZANAM Polkowice rozgromił Syrenę Zbąszynek 9:0.

Jestem zadowolony z gry i skuteczności mojego zespołu, chociaż mieliśmy jeszcze wiele okazji do podwyższenia wyniku. Był to nasz drugi w tym roku mecz na naturalnej murawie. Wykorzystaliśmy to spotkanie na przetrenowanie stałych fragmentów gry oraz zgrywanie zespołu – podsumował sparing trener Jarosław Pedryc.

Syrena Zbąszynek – KGHM ZANAM Polkowice – 0:9 (0:4)
Bramki: Bobkiewicz 14, 25, 81, Fryzowicz 22, 65, 89, Surożyński 42, Bancewicz 72, Karmelita 78

KGHM ZANAM Polkowice: Sajak – Dziedzina, Sworacki, Wacławczyk, Magdziak, Fryzowicz, Galas, Szuszkiewicz, Bancewicz, Surożyński, Bobkiewicz.

W drugiej połowie grali również: Zawadzki, Kasiński, Ptak, Karmelita, Rybarczyk, Karpiński