Rozbili Olimpię

W swoim pierwszym meczu kontrolnym rozegranym w tym roku piłkarze KGHM ZANAM Polkowice rozgromili Olimpię Kowary 5:0. Łupem bramkowym podzielili się Wojciech Konefał oraz zawodnik testowany.

spar

Sparing z Olimpią rozegrano na sztucznej płycie w Lubinie. Polkowiczanie przystąpili do niego w swoim najmocniejszym składzie uzupełnionym dwoma testowanymi graczami. Do przerwy zespół prowadzony przez nowego szkoleniowca Enkeleida Dobi prowadził 2:0, a na listę strzelców wpisał się testowany napastnik. Ten sam gracz na początku drugiej odsłony podwyższył na 3:0. Rywale nie mogli sobie poradzić z dobrze grającą defensywą zielono-czarnych i praktycznie przez nie stworzyli sobie 100 procentowych okazji do zdobycia gola. W końcówce spotkanie dwukrotnie do bramki przyjezdnych trafił Wojciech Konefał i KGHM ZANAM Polkowice pokonał Olimpię Kowary 5:0.

Enkeleid Dobi: Już od pierwszych minut mieliśmy ogromną przewagę. Moi zawodnicy zagrali bezbłędnie w obronie szybko kontratakując. To moja dewiza. Chciałbym, żeby  zespół  w ten sposób prezentował się w lidze. Wszyscy piłkarze pokazali się z dobrej strony. To jednak dopiero pierwszy sparing. Przed nami jeszcze dużo pracy.

 

KGHM ZANAM Polkowice – Olimpia Kowary 5:0 ( 2:0)
Bramki: zawodnik testowany 20, 35, 55, Wojciech Konefał 65, 70

KGHM ZANAM Polkowice: Primel – Fryzowicz, Szymik, Ptak, Karpiński, Galas, Konefał, zawodnik testowany, Surożyński, Zawadzki, zawodnik testowany.

Po przerwie zagrali również: Furtak, Wacławczyk, Ziemniak, Kobiela, Bancewicz, Wojciechowski, Kobyliński, Jankowski