Rezerwy z kompletem punktów

W 14. kolejce Klasy Okręgowej Seniorów piłkarze rezerw KS Polkowice pokonali u siebie Górnika Złotoryja 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sikorski, Kamiński i Gałach.

Przed spotkaniem zespoły dzieliły w tabeli tylko 3 punkty. Polkowiczanie z dorobkiem 21 oczek zajmowali 6. miejsce w tabeli. Rywale z osiemnastoma punktami na swoim koncie byli na pozycji dziewiątej. W Polkowicach zapowiadał się, zatem wyrównany pojedynek. Jak pokazało jednak boisko stroną dyktująca warunki gry byli polkowiczanie. Młody zespół uzupełniony graczami z pierwszej drużyny nie dał żadnych szans rywalom. Pierwsza bramka padła już w 15 min. meczu a na listę strzelców wpisał się Konrad Sikorski. 20 minut później zielono-czarni po bramce Sebastiana Kamińskiego prowadzili już 2:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Po zmianie stron w 72 min. zespół Górnika Złotoryja zdobył bramkę kontaktową. Po starcie gola podopieczni trenera Bartłomieja Majewskiego ruszyli na rywala. Odpowiedź naszego zespołu była niemal natychmiastowa. W 85 minucie wynik meczu na 3:1 dla KS II Polkowice ustalił Daniel Gałach. Za tydzień w ostatnim meczu rundy jesiennej nasz zespół zmierzy się na wyjeździe ze Zrywem Kotla.

KS II Polkowice: Kazimierczak – Żmija, Stępień, Szymik, Karpiński, Sikorski, Kamiński, Bancewicz (46 Gałach), Drzazga (75 Trawicki), Sołtyński (46 Kochman), Szuszkiewicz (80 Sitnicki).