Rezerwy pokonały lidera

W meczu Klasy Okręgowej Seniorów piłkarze KS Polkowice pokonali u siebie lidera rozgrywek Iskrę Kochlice 5:2. Po wygranej nasz zespół awansował w ligowej tabeli na 5 miejsce.

Faworytem meczu byli niewątpliwie piłkarze Iskry, którzy przed niedzielną rywalizacją zajmowali 1 miejsce w tabeli. Boisko szybko zweryfikowało umiejętności obu drużyn. Od samego początku ton grze nadawali gospodarze, którzy w 26 min. po strzale Romana Maciejaka objęli prowadzenie 1:0. 15 minut później było już 2:0 dla naszego zespołu, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Kamiński. Dwubramkowe prowadzenie utrzymało się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron kolejnego gola dla polkowiczan zdobył Krzysztof Drzazga. Wówczas szkoleniowiec Iskry dokonał kilku zmian w kadrze swojego zespołu, co szybko przyniosło oczekiwany efekt w postaci dwóch bramek i zrobiło się 3:2. Końcówka należała jednak do gospodarzy. Kolejne dwa gole dla naszego zespołu zdobył Konrad Kaczmarek i KS Polkowice pokonał Iskrę Kochlice 5:2.

KS Polkowice – Iskra Kochlice 5:2 (2:0)

Bramki KS Polkowice: 26 Maciejak, 40 Kamiński, 53 Drzazga, 77, 81 Kaczmarek

KS Polkowice: Janczak – Stępień (46 Żmija), Rytkowski, Karpiński, Szymik, Karmelita (46 Kaczmarek), Drzazga, Kamiński, Maciejak (75 Maciejak), Kochman (70 Trawicki), Sołtyński (75 Wieczorek)