Rezerwy nie dały rady Stalówce

W meczu Klasy Okręgowej Seniorów rezerwy KS Polkowice uległy na wyjeździe drużynie Stali Chocianów 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Gałach.

Nie udała się wyprawa drużyny rezerw KS-u do Chocianowa. Podopieczni trenera Bartłomieja Majewskiego ulegli miejscowej Stali 1:2. Pojedynek rozpoczął się po myśli polkowiczan, którzy w 24 min. po bramce Daniela Gałacha prowadzili 1:0. Niestety z prowadzenia nasz zespół cieszył się zaledwie 6 minut. Do wyrównania strzałem z rzutu karnego doprowadził Bartosz Roman. Do przerwy było 1:1. Po zmianie stron zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Dominik Jaskólski. W Chocianowie miejscowa Stal pokonała KS II Polkowice 2:1.

KS II Polkowice: Janczak – Stępień, Karpiński, Rytkowski, Wieczorek, Trawicki, Szymik, Kochman, Gałach, Szuszkiewicz, Pietrzak (70 Bogatko).