Remis z Odrą

Piłkarze KS II Polkowice zremisowali w Chobieni 2:2 z tamtejszą Odrą. Oba trafienia dla zielono-czarnych odnotował wychowanek klubu – Krzysztof Drzazga. Spotkanie rozegrano w ramach ostatniej, 30. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów.

 

Pierwszy gol dla KS-u padł w 35. minucie. Wówczas pięknym strzałem pod poprzeczkę popisał się Krzysztof Drzazga. Po zmianie stron ten sam zawodnik odnotował drugie trafienie i tym samym ustalił wynik meczu na 2:2. Spotkanie z Odrą było ostatnim meczem w tym sezonie dla polkowickich rezerw. Ostatecznie drugi zespół KS Polkowice z dorobkiem 67 punktów uplasował się na 2. miejscu w ligowej tabeli. – To był dla nas naprawdę udany sezon. Przed rokiem broniliśmy się przed spadkiem, w tegorocznych rozgrywkach byliśmy bliscy awansu. Przetestowaliśmy wielu młodych zawodników i nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania. Dziękuję moim zawodnikom za zaangażowanie w meczach. Pragnę również podziękować kibicom za wsparcie i liczne stawianie się na naszych meczach – mówi Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice.

 

Skład KS II Polkowice: Janczak, Szymik, Rybkowski, Sworacki, Stępień (46. Karpiński), Bekieszczuk, Staniecki, Drzazga, Kwaśniewski, Kochman(55. Sikorski), Wilk(85. Sitnicki).