Remis z Jarotą

W wyjazdowym meczu kontrolnym piłkarze KGHM ZANAM Polkowice zremisowali z Jarotą Jarocin 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Karol Fryzowicz i Rafał Karmelita.

jarota

Mecz z Jarotą był kolejnym sparingiem zielono-czarnych. Początek spotkania należał do miejscowych, którzy już w 3. min. wykorzystali błąd w szeregach obronnych KS-u i zdobyli gola na 1:0. Chwile później 100 % sytuacji na doprowadzenie do remisu nie wykorzystali Mariusz Szuszkiewicz i Kamil Hempel. Bramka wyrównująca padła w 14 min. a jej autorem był Karol Fryzowicz. Niestety 15 min. później Jarota ponownie wyszła na prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:1. Po zmieni stron trener Jarosław Pedryc dokonał 6 zmian. Na boisku pojawili się m.in. Marcin Furtak, Mikołaj Ptak i Dominik Suchora. Wynik spotkania ustalił w 67 min. Rafał Karmelita. W Jarocinie KGHM ZANAM Polkowice zremisował z Jarotą 2:2.

Jarota Jarocin – KGHM ZANAM Polkowice 2:2 (2:1)

KGHM ZANAM Polkowice: Primel (46 Furtak) – Tański (46 Zawadzki), Kasiński, Sworacki, Magdziak (46 Karpiński), Galas (46 Ptak), Karmelita, Fryzowicz (65 Suchora), Szuszkiewicz (46 Konefał), Rybarczyk (46 Surożyński) Hempel (65 Sołtys)