Remis w Krakowie

Cenny punkt w meczu wyjazdowym w Krakowie wywalczyli piłkarze Górnika Polkowice. Zielono-czarni zremisowali z Garbarnią 2:2.

W 13 minucie wynik spotkania otworzył Grzegorz Marszalik, który pokonał  Jakuba Szymańskiego z rzutu karnego. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. W 52. min. do wyrównania doprowadził Ernest Terpiłowski, a chwilę później polkowiczanie za sprawą Mariusza Szuszkiewicza wyszli na prowadzenie. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry arbiter ponownie podyktował jedenastkę dla miejscowych. Skutecznym egzekutorem okazał się Michał Fidziukiewicz dając miejscowym remis.

Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice 2:2 (1:0)
Bramki: Grzegorz Marszalik 13 (k), Michał Fidziukiewicz 90 (k) – Ernest Terpiłowski 52, Mariusz Szuszkiewicz 56

Garbarnia: 1. Dorian Frątczak – 11. Daniel Morys (77, 55. Mateusz Surma), 8. Marek Masiuda, 31. Donatas Nakrošius, 87. Jakub Kowalski – 99. Michał Feliks (74, 9. Błażej Radwanek), 6. Mateusz Duda (65, 7. Jakub Górski), 21. Tomasz Kołbon, 10. Kamil Kuczak (77, 77. Jakub Janik), 15. Grzegorz Marszalik (74, 13. Bruno Wacławek) – 91. Michał Fidziukiewicz.

Górnik: 74. Jakub Szymański – 25. Karol Fryzowicz, 3. Mateusz Magdziak, 5. Paweł Kucharczyk, 84. Marek Opałacz (84, 11. Dominik Radziemski) – 13. Ernest Terpiłowski, 30. Kamil Wacławczyk (84, 20. Rafał Karmelita), 8. Bruno Żołądź, 17. Mariusz Szuszkiewicz, 16. Maciej Bancewicz (78, 27. Mateusz Baszak) – 37. Mateusz Piątkowski (78, 29. Filip Baranowski).

żółte kartki: Morys, Masiuda, Kuczak – Bancewicz, Żołądź, Szymański.
czerwona kartka: Marek Masiuda (82. minuta, Garbarnia, za drugą żółtą).